O nás

Divadelní kavárna

 

Nejdřív jsme v Paláci Fénix otevřeli divadlo – 18. září 2013.

O rok později následovala kavárna. A přesto, že to vypadalo zpočátku jako bláznivý nápad, že ji chceme v pasáži hned vedle divadla provozovat jako celodenní podnik, stala se oblíbeným místem setkávání nejen umělců a lidí od divadla, ale všech, kteří hledají posezení v příjemném prostředí na Václavském náměstí. Ideální místo nejen pro schůzku s přáteli, ale i pro pracovní jednání. Nejvíce lidí k nám samozřejmě zavítá hodinu před začátkem představení, takže pokud máte raději klid, přijďte třeba na snídani. Tu můžete dostat každý všední den už od půl deváté. V nabídce máme anglickou či kontinentální, míchaná vajíčka, lívance s ovocem… K pořádné snídani nemůže chybět vynikající káva, v našem případě nabízíme výběrovou z pražských a evropských pražíren a navíc připravovanou na jednom z nejlepších kávovarů na světě – La Marzocco Strada EP 3 páky. Tenhle skvělý stroj nám dodala společnost Coffee Source s.r.o.

Na našem menu najdete kromě stálé a sezónní nabídky i týdenní speciality. Každý den pak vaříme jinou polévku a můžeme se pochlubit i vlastními dorty a koláči. Suroviny a výrobky nám dodávají jen ti nejlepší regionální dodavatelé – prostě žádné kompromisy. A určitě potěšíme i hosty s bezlepkovou dietou. V kavárně je možné uspořádat i soukromou oslavu, firemní večírek, nebo jakékoliv společenské setkání až pro 60 lidí. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:30 do 23 hodin, v sobotu a v neděli od 11 do 23 hodin!

 

3D virtuální prohlídka kavárny

 

 

Lounge bar

 

Rádi bychom vás pozvali i do prostoru Lounge baru, který je součástí pokladny divadla. Ve všední dny je zde od 11 do 17 hodin k dispozici naše asistentka, která vám ráda pomůže s výběrem představení či rezervací. Lounge bar však funguje až do večera, kdy před představením si zde můžete dát skleničku vína či prosecca.Kavárna s výjimečnou atmosférou nejen pro návštěvníky divadla. Příjemné místo na Václavském náměstí, kde si dáte nejen výbornou kávu, ale skvěle se i najíte.